Szkoła z Sercem

kontakt@szkolazsercem.edu.pl

Drogie Licealistki! Drodzy Licealiści!

Wielkimi krokami zbliża się organizowane przez „Szkołę z Sercem” październikowe „Spotkanie młodych mówców Toastmasters” z Magdaleną Majszczyk.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W trakcie spotkania z naszą ekspertką dowiecie się, jak w praktyczny sposób rozwinąć zdolności komunikacyjne i zwiększyć pewność siebie poprzez tworzenie i wygłaszanie przemówień oraz krótkich, improwizowanych wypowiedzi. Poznacie także aspekty wpływające na odbiór komunikatów przez innych.

Program wydarzenia obejmuje:

  • wprowadzenie do tematu,
  • pytanie dnia,
  • warsztat „AWE ja”,
  • sesję q&A,
  • ćwiczenia w grupach,
  • podsumowanie.

O prowadzącej:

Magdalena Majszczyk to animatorka, konferansjerka oraz Dyrektorka Rejonu dla Warszawskich klubów Toastmasters. Z dziećmi i młodzieżą pracuje od 2017 roku. To właśnie w trakcie lat pracy z młodymi ludźmi, na różnych szczeblach edukacji, zrodziło się w niej pragnienie, aby stworzyć im bezpieczną przestrzeń do bycia i wyrażania siebie. Przygodę z przemawianiem rozpoczęła w 2018 roku w strukturach klubu Asbiro Toastmasters. Od 2020 roku praktykuje koncepcję NVC – “Porozumienia bez przemocy”. Na koncie ma ponad 100 h przemówień, warsztatów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i wystąpień publicznych oraz kilkanaście poprowadzonych wydarzeń, m.in. na EXPO XXI.

Magdalena Majszczyk

„Spotkanie młodych mówców Toastmasters” odbędzie się online, za pośrednictwem platformy Zoom.
Dołączcie do nas! Wystarczy wybrać jeden z trzech dostępnych terminów i dokonać rezerwacji poprzez podany niżej link do zapisu:

  • środa 22.11.2023 g.17:30-18:30

Zapisz się tutaj.

Skip to content